Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Dinamit

 • 1 ден.
На продажба Apple Iphone 13 Pro и Apple Iphone 13 ProMax. Телефоните се сочувани како нови. Неспоредливо со тие во мобилари. Супер цени 1. Apple...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  266
  • 43 ден.
  На продажба висока бизнис класа на лаптопи HP EliteBook 865 G10, HP EliteBook 860 G10 и HP Envy X360. Сите лаптопи се половни, без траги од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  243
  • 90 €
  На продажба голем избор на лаптопи. Tip-2 HP Elitebook 840 G1 (3 парчиња) Intel core i5 4300 8GB Ram 120GB SSD 14" HD Display Baterija X Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  400
  • Заклучена
  • Истечен
  • 650 €
  Услужен оглас се продава Apple Ipad Pro 12.9” model 2020-21 4th gen Kupen lani od Istyle. Малку користен, Одлична состојба Доаѓа во комплет со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  183
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Се продава Матична плоча 1151 за 8-ма и 9-та генерација на процесори. Asus Prime B365M-K со процесор Intel G4900...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  123
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ако може проценка нa Desktop Gigabyte H310M intel G4900 600W ThermalTake Smart RGB 80 plus 16GB Kingston case DeepCool Kendomen RD Cooler...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  230
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.150 €
  На продажба екстремно јаки десктоп конфигурации. Компјутерите се малку користени( никогаш за гејминг) Составени од високо квалитетни делови...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  341
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Се продаваат малку користени лаптоп Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14IHU5 и 27” професионален монитор Lenovo. работите се под гаранција до 9.2024 год...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  366
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.490 ден.
  Се продаваат малку користени телефони. Користени еден период, потоа вратени во кутија. Сите мобилни се одлично сочувани, без траги на користење...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  591
  • Заклучена
  • Истечен
  • 60 ден.
  Се продаваат половни делови 40 хард дискови 7 Nvme SSD 256gb Рам мемории Напомена ХДД се тестирани и работат. Не очекувајте нови дискови, но...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  467
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.990 ден.
  Сега е вистинско време да се подновите со нов Smart уред по акциска цена. Акција со дополнително намалени цени. Лаптопи 1. Lenovo Thinkpad T440S...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.707
  • Заклучена
  • Истечен
  • 265 €
  Денови на Apple. Најниски цени во мк. Телефоните не се експонати, и не се поправани. Сите телефони следуваат со кутија, проспекти. Не се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  918
  • Заклучена
  • Истечен
  • 17.990 ден.
  Apple Iphone 11 64GB Избор на бои: Црвена и Бела Сочувани како нови во кутија. Батерии 85-86% Без траги од користење. Телефоните не се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  536
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2 €
  Се продаваат половни делови 40 хард дискови и 3 Nvme SSD 256gb Напомена ХДД се тестирани и работат. Не очекувајте нови дискови, но за постари...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  535
  • Заклучена
  • Истечен
  • 69 €
  Golema akcija na Desktop kompjuteri. Golema kolicina namaleni ceni 1. Lenovo ThinkCentre (10 парчиња) Core i5 3470 8gb Ram 250gb/500gb Dvd rw...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  712
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.300 ден.
  Голем избор на Desktop конфигурации. На лагер Intel core i5 4th gen Intel core i3 10th gen Ryzen 5 3600 Ryzen 7 5800 Цени од 88 - 890 евра...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  651
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.990 ден.
  Нови мобилни телефони Samsung Galaxy A34, A54 24 Meсеци гаранција Попуст за сите кои членови на forum.it.mk кои ќе ја споделат инстаграм страната...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  711
  • Заклучена
  • Истечен
  • 62.100 ден.
  Нови неотпакувани Аpple Маcbook M2 13.6". Најниски цени во Македонија Apple Macbook Air M2 13.6" 68.990 ден Apple Macbook Pro M2 13.6"...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  628
  • Заклучена
  • Истечен
  • 15.500 ден.
  Се продаваат Телевизори нови модели, малку користени со гаранција. За секој телевизор дадено е подетално подолу 1. 55" Grungid 55GGU8960 (...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  615
  • Заклучена
  • Истечен
  • 49 €
  На продажба Desktop Компјутери. Повеќе видови. Супер цени tip 02. Hp Elite Intel core i5 2400 4GB DDR3 320GB HDD 8xUSB 19" LCD monitor Цена за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  413
  На врв Дно