Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Dimson

 • Заклучена
 • Истечен
 • 6.000 ден.
Двете тастатури се користени помалку од месец дена. Keychron K2 Pro со K Pro Brown switches целосно спакувана и гаранција 12 месеци купена на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  276
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.500 ден.
  Се продава EVGA RTX 3060 12 GB исклучиво користена за gaming, истечена гаранција и сменета термална паста thermal grizzly kryonaut. Не праќам по...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  518
  На врв Дно