Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од despotovikj

 • 2.000 ден.
Здраво на сите, Го продавам комплетов, САМО комплет, за да не ми останат другиве работи да фаќаат прашина. ССД-то е купено денеска ќе си добиете...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  57
  • 5.500 ден.
  Здраво на сите, Продавам Samsung Galaxy Watch Active2 44mm купен на 02.11.2022 од мобилара Мобиком, саатот има гаранција до 01.11.2024. Саатот е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  166
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво на сите, Кој сака, кој може нека каже проценка,на кој му треба нешто нека ми пише порака ќе се договориме. Поздрав,
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  307
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво на сите, Ве молам за проценка, купен од Сетек има гаранција уште година ипол. Користен во машина за office, околу 5 месеци. Поздрав,
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  159
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Ве молам за проценка на следниве слушалки купени од Сетек на ден 19.12.2022, со гаранција до 19.12.2024 користени само 1 месец...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  351
  • Заклучена
  • Истечен
  • 15.000 ден.
  Продадено Лаптоп Asus M509DA-WB715
  Здраво, Го продавам лаптопот наведен во насловот, купен од Сетек, нема гаранција,користен за моја лична употреба, т.е социјални мрежи ворд...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  900
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво на сите Ве молам за проценка за следниот кулер, користен месец ипол, заменет со поквалитетен. Поздрав,
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  612
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Здраво, Продавам Huawei P30 Pro, фул пакување со оргинална кутија и полнач. Телефонот е купен на 24.07.2020 од Сетек, нема преостаната...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  450
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Здраво, Продавам Huawei P30 Pro, фул пакување со оргинална кутија и полнач. Телефонот е купен на 24.07.2020 од Сетек, нема преостаната...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  297
  • Заклучена
  • Истечен
  • 20.000 ден.
  Здраво Ја продавам следнава конфигурација. CPU :i3 10100f Motherboard: b460 asus m a RAM: 16GB RAM 3200mhz GPU:RX 580 4GB SSD:Kingston A400...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  736
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво на сите, Ми треба проценка на следнава интел конфигурација Сите делови се со 80% гаранција (користено 10 месеци) Во прилог конфигурацијата...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  250
  • Заклучена
  • Истечен
  • 15.000 ден.
  Здраво, Продавам Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128 Graphite Gray, телефонот е нов неотворен со 2 години гаранција земен со продолжен договор од А1...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  841
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво Купувам Samsung Galaxy Watch 4 44mm black Може и користен но одлично зачуван. Понуда испратете ми во порака Поздрав,
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  514
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Имам договор за продолжување со А1 (ВИП) Ве молам проценка за Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128 - Neverlock Уредот ќе биде со 2 години...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  338
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво на сите, купувам полнач како на сликата во прилог. Поздрав,
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  115
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво на сите, Ве молам за проценка на следните кулери. 2 Парчиња се нови неопотребувани, додека едното е користено 1 недела и извадено...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  368
  • Заклучена
  • Истечен
  • 24.500 ден.
  Здраво на сите, Ја продавам следнава конфигурација. CPU :i3 10100f Motherboard: b460 asus m a RAM: 8GB RAM ( може уште една плочка да се додаде...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  343
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Купувам нов Iphone 13, можам да понудам максимум 750е. Поздрав,
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  334
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Ве молам за проценка. Samsung Galaxy S10, купен од ледиком, нема преостаната гаранција.Доаѓа со целосно пакување и оргинал полнач...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  3.050
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.300 ден.
  Здраво, Ве молам за проценка на ssd Intel 240GB SSD D3-S4510, неотворено со 2 години гаранција. Поздрав,
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  337
  На врв Дно