Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од deni.mitev

 • Заклучена
 • Истечен
 • 599 €
Телефонот е нов донесен од германија, без гаранција( ако испадне нешто проблем тука сум) Следува со кабел. 8/256гб 599€
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  633
  • Заклучена
  • Истечен
  • 920 €
  Донесени од германија, црна боја.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  391
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 €
  Моментално достапни Самсунг модели. Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb 749€ Green. Samsung Galaxy S22 Ultra 256gb 719€ White Samsung Flip 4...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  558
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.099 €
  Како нов со интернационална гаранција и 6 циклуси батерија.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  506
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.299 €
  Продавам нови 1 година гаранција. цена 1299 256gb.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  596
  • Заклучена
  • Истечен
  • 650 €
  Телефонот е нов црна боја. донесен од белгија без гаранција кај нас.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  296
  • Заклучена
  • Истечен
  • 799 €
  Нови неотпакувани со гаранција. Црна боја Повеќе парчиња достапни. Без замени.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  501
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.150 €
  Нов неотпакуван 128гб Зелена боја. Работи на сите мрежи. Достапен за подигање од петок.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  687
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Во добра состојба , нема менувано ништо. 78% battery health. Работи се на него.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  495
  • Заклучена
  • Истечен
  • 230 €
  часовникот има full пакување и е користен 1 недела. нема знаци на користење.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  226
  • Заклучена
  • Истечен
  • 130 €
  Часовникот е вклучен 1 ден и не е користен Добиен е од промоцијата со с21 Фе.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  292
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Купен на 20.06 од нептун , не е користен 24м гаранција.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  749
  • Заклучена
  • Истечен
  • 11 ден.
  Купени се од istyle. 12 meseci garancija.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  289
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Нови оргинал. 10 комада достапни.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  410
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ми треба проценка, може и посебно екран посебно куќиштето.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  592
  • Заклучена
  • Истечен
  • 700 €
  Купен пред месец дена, комплет оргинал фолија футрола полнач 20w.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  244
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 €
  Користени се 3 месеци, не активно. Црна боја, 3 месеци гаранција. Немаат знаци на користење.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  291
  • Заклучена
  • Истечен
  • 420 €
  Користен 1 година со помината интернационална гаранција. Работи на сите мрежи. 88% батери health. Црна боја.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  252
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.150 €
  12 месеци гаранција , нов неотпакуван
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  356
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.150 €
  12 месеци гаранција , нов неотпакуван
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  409
  На врв Дно