Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од DemoUser

 • Заклучена
 • Истечен
 • 200.000 ден.
Пакет број 1. 1 Свичови исти вакви како на линкот 2 комада нови : https://www.anhoch.com/product/16887/tp-link-gigabit-switch-8port-tl-sg1008d 2...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  564
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Се продава потполно исто вакво OPEN AIR CASE на линкот доле. https://kompcase.com/itx-tower-ii/ Доаѓа комплет со сите нишани и 2 бракети AIO...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  316
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 €
  Се продава графичката купена на 01.11.2023. Има гаранција до 30.09.2026 + документи + фискална + кутија + се што иде во кутијата како од фабрика...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  543
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 €
  Се продава графичката купена на 01.11.2023. Има гаранција до 30.09.2026 + документи + фискална + кутија + се што иде во кутијата како од фабрика...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  256
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 €
  Се продава графичката купена на 01.11.2023. Има гаранција до 30.09.2026 + документи + фискална + кутија + се што иде во кутијата како од фабрика...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  306
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.800 ден.
  Се продаваат следниве делови : Матична : ASRock Z390 Phantom Gaming-ITX/ac = гаранција нема = 5000 денари Intel Celeron G6900 (TRAY) со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  373
  • Заклучена
  • Истечен
  Ако е користена да има гаранција преостаната. Ако е копана исто така би купил се дур има гаранција и кулерите се во ред. Ако е нова пишете цена...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  196
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Барам проценка на деловиве од конфигурацијава со тоа што не се делат и продаваат посебно туку стрикно комплет. Зависно од проценките ќе се одлучи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  392
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Како што кажува насловот се бара проценка за NVIDIA GeForce 3090 Ti Founders Edition. Значи барам проценки, не ја менувам или барам замени, а за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  366
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.400 ден.
  Купено од : Производ - Нексио Нема мана нема проблем се продава поради промена на планови. Нарачано беше од мене бесплатен LGA1700 кит бесплтано...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  408
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Купено на 08.08.2023 од сетек. Користено 18 дена. Кулерот кој иде со куќиштето го нема. Гарантирам дека куќиштето нема никаква , грепка ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  462
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Рамот е изваден лично од моја конфигурација поради упгрејд. Нема никаква мана на него и воедно има гараниција сеуште како што можете да видите на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  510
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Донесено како поклон седи НЕОДПАКУВАНО ВО ОРИГИНАЛ КУТИЈА ВООПШТЕ НЕОТВОРЕНО...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  350
  • Заклучена
  • Истечен
  • 21.000 ден.
  Продадено Samsung A54 5G 8/256
  Телефонот е неодпакуван, неотворена кутија , некативиран. Земен од телеком. Сликите си кажуваат се. Контакт/Вибер : 075651213 Цена 21000 денари...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  471
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Се продава исто вакво : Касета 3Ф.WVA 59Мссс833 Црна Користено е 3 години купено е многу поскапо од оваа цена што е сега. Со многу мали видливи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  777
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Продадено XTIA Xproto-L Open AIR CASE
  Се продава Xproto-L Open Air Case со тоа што доаѓа со многу додатоци и екстензии. Купено е 34000 илјади денари со сите давачки комплет и царина...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  639
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Тастатурата е купена од член на форумот @cgfreak си работи не лагува и нема проблеми никакви освен што нормално е користена. Тестирање на лице...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  369
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Земена од нептун со преостанати ваучери дур да стигне друга која е нарачана од УСА. Тастатурата е користена нецел месец. Земена е на 23.04.2023 од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  289
  • Заклучена
  • Истечен
  • 75.000 ден.
  Телефонот е буквално нов користен 1 месец. Купен е на 08.Април.2023 година. Купен е од нептун земен на фактура кредит заедно со телевизор самсунг...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  987
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Продадено Пролетно чистење
  Работите кои ги гледате се седени под кревет со месеци. Сите работи се функционални и работат со тоа што не продавам работи кои не работат. Сите...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  672
  На врв Дно