Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Delta111

 • Заклучена
 • Истечен
 • 630 €
Користена во домашни услови и во одлична состојба. Падовите се променети со Gelid GP Extreme (вредност од 50 €) со што термалните вредности се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  751
  • Заклучена
  • Истечен
  • 480 €
  Се продава GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G. Купена од CU минатата година со гаранција до 2025. Доаѓа со кутија, во одлична состојба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  697
  На врв Дно