Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од dejan_str

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Power box atx kukjiste 480watt hero psurealpower I7 8700k 5.0ghz Rog strix z390f gaming Kuler master 212 evo cooler 4x8 kingston fury ram 2666mhz...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  372
  • Заклучена
  • Истечен
  Менувам rtx 3080 msi ventus 3x lhr за rtx 4080 со моја доплата. Графичката е користена само за гејминг и е во одлична состојба пошто време за...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  265
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам рам за amd r7 5800x 2x32gb или 4х16(зависи од понудата) ддр4 со ргб да е на 3200 мхз плус. Ве молам за понуди Контакт 078272818
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  164
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Менувам 4x16gb(64gb)ddr4 3600mhz cl 16 kingston fury renengage за 2x32gb ddr4(3200-3600)mhz Ram меморијата е под гаранција 5год користен околу 6...
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  262
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ве молам за проценка на Asus rx460
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  557
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Asus prime z370-p и core i5 9600k golden sample oc 5.2ghz + Користени за повремен гејминг Контакт: 078272818
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  387
  • Заклучена
  • Истечен
  Имам kingston 2x16gb ddr4 3600mhz cl 16 во машина со амд р7 5800x и rtx3080 која се користи за симулации како dcs world и mfs. 32гб рам е малку...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  229
  • Заклучена
  • Истечен
  Ми треба камера за видео надзор надворешна (не мора водоотпорна да е), да има автоматско ротирање и пратење, да има клауд и сопствена вифи за...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  298
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ке ве молам за проценка на следнава конфигурација. Intel i7 8700KF Asus strix z390f gaming Gigabyte rtx 2060 aurus oc 32gb ram 2666mhz kingston...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  195
  • Заклучена
  • Истечен
  Дали некој продава ir head tracker за симулации посебно за dcs world. Дали некој продава, знаете каде има и препорачајте . Ви благодарам.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  124
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.000 ден.
  Продавам одлично сочувана rtx 2060
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  526
  • Заклучена
  • Истечен
  • 46.000 ден.
  Cpu: Amd ryzen 5 5600g Mb: Msi mpg B550i gaming edge Ram: Corsair vengence rgb pro 3200mhz 2x8gb Psu: 550w 80+ bronze real power Ssd: Kingston...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  708
  • Заклучена
  • Истечен
  Ми треба држач за монитор саглам за голем монитор. Lg 38gl950g-b. Ви благодарам.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  200
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  2x8gb kingston fury 2666 cl16 rgb 2000 денари 2x8gb kingdton fury 2666 cl16 1800 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  417
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Напојувањето е користено во конфигурација со gtx 1050ti околу 1 година и користено е за гејминг. Цела конфигурација не триши повеќе од 300w така...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  539
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Core i 3 10100f 16gb fury 2666 rgb ram Asus prime b460p 120gb gigabyte ssd 500gb hd Gtx 1060 6gb gigabyte aurus Psu power pox 500w Case power box
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.341
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Продавам користен самсунг 28e590d 4k монитор. Користен околу 2 години во домашни услови. Без никакви оштетувања и мртви пиксели. Нема ни г од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  925
  • Заклучена
  • Истечен
  • 50.000 ден.
  2 години локална гаранција, ептен малку користен. 50000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  911
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам некој од наведениве процесори. Ако имате некоја понуда пишете по пп. Може и замена со моја доплата. Имам i5 9600k голден семпл е се...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  780
  • Заклучена
  • Истечен
  Препорака за добра но не прескапа маса за компјутер. Ништо фенси не барам, просечно нешто.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  180
  На врв Дно