Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Davko010

 • Заклучена
 • Истечен
 • 4.000 ден.
Продавам 3 be quiet! silent wings 4 кулери (2x140mm и 1x120mm), купени се од нексио на 13.03.2024 (пред не цел месец). Имаат 3 години гаранција...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  141
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.500 ден.
  Продадено Dell Inspiron 15
  Se prodava laptop Dell Inspiron 15 CPU - i5 5200u RAM - 8GB DDR3 GPU - NVIDIA GeForce 820m Samsung SSD - 250GB Display - 15.6inch -Laptopot e vo...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  193
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.500 ден.
  Продавам 5 x ADATA ССД дискови, дисковите се нови, неотпакувани, имаат 2 терабајти (1.82TB корисни) меморија, работат на PCIe Gen4 и имаат 3...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  658
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  Продавам кулер be quiet! Dark Rock Pro 4. Кулерот е купен пред 2 месеци и го продавам поради надоградба на AIO, без маани и било какви оштетувања...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  366
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.400 ден.
  Се продаваат нови не отворени слушалки AOC Gaming GH401 (2.4G Wireless Technology) . Цена : 2400 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  437
  • Заклучена
  • Истечен
  • 800 ден.
  Продавам М.2 SSD, купено е на 18.06.2020 од Сетек, гаранцијата е истечена. Sequential Read/Write: 2,000/1,100 MB/s Random 4K Read/Write...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  445
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Prodavam maus Razer Basilisk V3 (kupen na 15 mart) . Go prodavam poradi toa sto kupiv Deathadder v3 koj povekje mi odgovara na raka i e po lesen...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  404
  • Заклучена
  • Истечен
  • 40.000 ден.
  На продажба следното комбо , користена е само 3 месеци , сите делови се купени нови и подлежат под гаранција. CPU : Intel i5 13600KF Motherboard...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  812
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Имам во план во следниот период да ја продадам рам меморија , се на се е користена нешто помалку од 2месеци, има преостаната гаранција од ЦУ, се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  825
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.300 ден.
  Продадено Glorious Model O (Matte White)
  Се продава маус Glorious Model O (Matte White) 67 грама. Маусот е одлично козметички сочуван без гребнатини и оштетувања, редовно прочистуван...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.250
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Се продава телефон Xiaomi Redmi Note 10 Pro со: 128GB ROM и 6+2GB RAM, 120hz AMOLED , Android 12, Chipset : Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.450
  • Заклучена
  • Истечен
  По можност белиот , нема да се лутам и да не е бел. Понуди и остало во приватна порака, благодарам :)
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.006
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  На продажба следните делови : Процесор и кулер : I5 2400 3.1ghz / 4cores / 4threads + Cooler Master Processor Heatsink & Fan 3-Pin 3-Wire CM12V...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  329
  • Заклучена
  • Истечен
  Како што е насловот , купувам функционална матична со LGA 1155 сокет и 4 места за рам плочи. Буџетот ми е до 3000 денари. Пожелно е да сте од...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  297
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.300 ден.
  Продадено 500w PSU : Antec VP500PC
  Продавам напојување од брендот Antec VP500PC. Напојувањето е користено околу 3 ипол години на компјутер за гејминг во не-пушачка просторија и е во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  527
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.750 ден.
  Продадено Ryzen 5 1600AF
  Се продава процесор Ryzen 5 1600AF супер сочуван и во одлична состојба. Процесорот е стар 2 години и 8 месеци, има преостаната гаранција до 4ти...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  401
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Grafickata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana i bez ostetuvanja, termalna pasta e smeneta pred edna godina i grafickata pretezno e koristena...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  919
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.750 ден.
  Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичови, свичовите доаѓаат од Keychron Q1 тастатура, користени се минимално (околу...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  253
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продавам HyperX Alloy Origins (HyperX Red Switch) механичка тастатура, купена е 07/2021, со преостаната гаранција до 07/2023 од Сетек. ите...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  887
  На врв Дно