Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од DarthJe5us

Моментално користам фан сплитер кабел кој е 2 пински и немам опција за контрола на брзината. Барам продолжетоци 3 пински или совет каков фан хуб...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  49
  • Заклучена
  • Истечен
  • 22.000 ден.
  Стар е 2 години. Имаше заштита на стакло до пред пола година кога ми се одлепи фабричката и не можев да најдам друга што ми се допадна после тоа...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  145
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Имам некои средства на Steam кои што би сакал да ги уновчам, така да доколку некој сака да купи игра контактирајте ме. Колку што проверив ова не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  434
  • Заклучена
  • Истечен
  Со гаранција од оператор, пожелно половен.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  261
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.600 ден.
  Го продавам напојувањето од насловот. Го земав за проба на хардвер ама немам потреба веќе од него. Гаранција 1050 денови од вчера. Напојувањето...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  372
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  Нема никакви оштетувања, делот е црн. Ако некој го има куќиштево и му треба пишете.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  263
  На врв Дно