Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од D.P.R

 • 43.000 ден.
Се продава Google Pixel 8 Pro користен пола година, отклучен на сите мрежи, доаѓа со маска, заштитно стакло и кутија. Телефонот е 100% исправен...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  185
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Се продава буџет gaming PC со следните делови CPU: Intel Core i5-7500 3.4 Ghz MOBO: MSI Z270-A PRO GPU: Gigabyte Gaming G1 GTX 1060 3GB RAM DDR4...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  193
  • Заклучена
  • Истечен
  • 29.999 ден.
  Се продава Google Pixel 7 Pro, телефонот е како нов, користен неколку месеци исклучиво со заштитно стакло и маска. Не доаѓа со кутија и додатоци...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  359
  • Заклучена
  • Истечен
  • 24.000 ден.
  Продавам користен Google Pixel 6 Pro, телефонот е користен само 3 месеци, доаѓа без полнач и кутија. Телефонот е 100% исправен и нема никакви...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  314
  На врв Дно