Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Costigan_Jr

 • Заклучена
 • Истечен
 • 65 €
Продавам одлично зачуван користен кулер за графичка, без знаци на користење. Беше во план да се користи со Titan X, но графичката се продаде без...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  293
  • Заклучена
  • Истечен
  Ако некој има Samsung Galaxy S10 за продавање и истиот е во одлична состојба, никогаш сервисиран и без оштетувања - нека ме контактира во порака...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  248
  • Заклучена
  • Истечен
  • 500 €
  Продадено NVIDIA Quadro M6000 24GB
  Графичката е во одлична состојба. Најквалитетното парче хардвер кое сум го имал. Нова чинела 5000 долари, така да графичкава карта е проследена и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  674
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Графичката карта е во беспрекорна состојба. Цена 12000 денари фиксно
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  339
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам - нов или користен, NZXT KRAKEN G12. Ако некој има и нема план да го користи повеќе, нека ми испрати понуда со цена во ПП. Бела или црна...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  317
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  Продавам AMD Ryzen 7 1700, во фабричкото пакување и гратис нов Wraith Stealth (воопшто не користен, со фабричка термална паста на него)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  385
  На врв Дно