Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од confusi0n

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
Поздрав, Молам за проценка за конфигурацијава: MB: Gigabyte B450M-H CPU: AMD Ryzen 5 3600 RAM: Kingston HyperX Fury DDR4-3200 CL16 VGA: Gigabyte...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  143
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Купувам графичка, барам нешто поевтино само да е исправна. Имав GTX 1070Ti што цркна, ми треба замена, немора да е иста или појака, може...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  264
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Се продава UPS ADJ 1400VA, купено 2021 година од Анхоч, користено на office компјутер ама пошто се подновив со друго, ова оди на продажба. Треба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  324
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.600 ден.
  Здраво, Следниве работи одат на продажба. 1. XBOX Wireless Controller, купен на 03/06/2022 со важечка гаранција(Жирафа), многу малце користен...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  650
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Ми треба итно замена за АMD Ryzen 3 2200G, може ист, може малце појак само ми е битно да има интегрирана графичка пошто ќе се користи за...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  218
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво, Барам комплет компјутери за во канцеларија, со по два монитора. Ми треба за office работа, се работи претежно со Google Chrome и Excel...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.216
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Здраво дечки, Се продава XBOX Wireless Controller, бел, купен од Жирафа пред месец дена за 3290. Пробав да гејмам на него ама никако да се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  221
  На врв Дно