Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од coki

 • Заклучена
 • Истечен
 • 400 ден.
Се продаваат некористени вентилатори извадени од нови куќишта. Вентилаторите се со 3 пински + молекс конектор. Доаѓаат спакувани во кутии од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  280
  • Заклучена
  • Истечен
  • 400 ден.
  Продадено AMD Wraith STEALTH
  Се продава нов, некористен AMD Wraith STEALTH ладилник што доаѓа со Ryzen 5700G. Преземање од Скопје.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  169
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.300 ден.
  Продадено Cooler Master Hyper 612 Ver.2
  Се продава слабо користен Cooler Master Hyper 612 Ver.2, во кутија со сите додатоци.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  248
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Ќе ве замолам за проценка на AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник. Нема гаранција, без оригинално пакување. Деловите се целосно...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  334
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Се продава лаптоп DELL Inspiron 3542 i7-4510U. Единствена промена на оригиналната конфигурација е промена на фабричкиот 1TB HDD со SSD Samsung 850...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  652
  • Заклучена
  • Истечен
  Ми треба една плочка SODIMM DDR3 4 GB 1333 MHz CL9 за да оспособам лаптоп за еден сосед - пензионер. Би бил ептен благодарен за донација или фер...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  85
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.500 ден.
  Се продава лаптоп DELL Inspiron 3542 i7-4510U. Единствена промена на оригиналната конфигурација е промена на фабричкиот 1TB HDD со SSD Samsung 850...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  676
  • Заклучена
  • Истечен
  • 23.000 ден.
  Барам проценка за графичката (или понуди во ПП) и потоа ќе оди на продажба. Графичката е купена во јуни 2019. Мислев дека активно ќе играм игри...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  684
  На врв Дно