Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од bristlebac

 • Заклучена
 • Истечен
 • 20.000 ден.
Одлично зачувана графичка, ја користев за дота 2, стои во кутија веќе пола година. Може да се види и тестира во секое време. 070 821 333
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  336
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.500 ден.
  Продавам одлична нова гитара, свирена по дома. Лесна за свирење со одлични магнети и тон, вратот е во ц форма како на фендер, само треба да и се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  157
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Часовникот е купен од форум, го носам со заштитно стакло, иако ми викаат нема потреба, со него следува се што има на сликите од 2 маски, 4 каишки...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  149
  • Заклучена
  • Истечен
  • 35.500 ден.
  Продавам солидни гејминг компјутери, може да се додаде монитор + тастатура, цените не се фиксни (може да се сменат деловите). Карго може само за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  346
  • Заклучена
  • Истечен
  • 24.500 ден.
  Продавам гејминг конфигурација, со нови и половни делови: Mb - tuf b360 pro gaming Cpu – i5 8500 + kuler arctic нов Ram 2x8 HyperX Predator 3200...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  480
  • Заклучена
  • Истечен
  • 17.500 ден.
  Продавам две картици со одлични температури и фанови + кутии за самите графички. Riser Cable PCI-E 3.0 x16 -1500 денари Asus tuf 3070ti 24.000...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  886
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.500 ден.
  Продавам одлично појачало, користено ретко во домашни услови, + footswitch - гратис
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  476
  • Заклучена
  • Истечен
  • 44.900 ден.
  Продавам солидна конфигурација со или без графичка, составена од следниве делови: Mb - asrock z370 taichi Cpu - i7 8700k + Cooler be quiet pure...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  236
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.800 ден.
  Продавам максимално сочуван монитор, без знаци на користење, гребнатини на пластика, екран или мртви пиксели. Следува со оргинална кутија и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  225
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Се продава комплет со оргиналниот кулер,
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  386
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продавам одлично сочуван маус, многу малку користен, купен е од форумов.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  171
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.500 ден.
  Графичката е купена од форумов, се продава поради тоа што немам потреба од истата. Користена за гејминг има сменето квалитетна паста, по можност...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  517
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25.000 ден.
  Prodavam 2 kompjuteri moze so i bez graficka. Po moznost da ze podignat od Skopje. Kargo na vasa odgovornost. Konfiguracija intel : cena 23.900...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  191
  • Заклучена
  • Истечен
  По можност телевизорот да го земете од Скопје - кисела вода 070 821 333
 • Истекува
  Тип
  Подарувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  633
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.600 ден.
  Користено околу 2 месеци, го чувам за мене за резерва ми седи во фиока долго време
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  422
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Матичната работи само на трет и четврт слот, првиот и вторит не работат. Ја користам за играње и нема гајље. Планирам да земам нешто друго, би ве...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  463
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.500 ден.
  Кулерот е добро зачуван, има писмена гаранција од сет. до 04.07. 2025 год. Следува со неговите оргинал фанови, контролер и кутија.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  502
  • Заклучена
  • Истечен
  • 27.500 ден.
  Продавам 3 конфигурации. Може комплет со монитор, тастатура и маус. Секако може да се сменат(додадат) делови за повеке рам, друго куќише, фанови...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  864
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Lenovo Legion Y920-17IKB (i7-7820HK, GTX 1070) Laptop Review Графичката му е расипана, си работи нормално, ако одговара проценка и има...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  505
  • Заклучена
  • Истечен
  • 31.000 ден.
  Продавам одлични гејминг компјутери, може договор околу цената за повисока или пониска, од избор на разни модели на куќишта, фанови, кулери, хард...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  793
  На врв Дно