Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Bozoo

 • Заклучена
 • Истечен
 • 30.000 ден.
Се продава горе наведенот лаптопче купено од кај дечките во Инсомниа , лаптопот е одличен материјал алуминиум, се продава поради надградба со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  658
  • Заклучена
  • Истечен
  • 60.000 ден.
  Се продава гејминг ПЦ користен за гејминг и работа (3D maya и сл.) ,Во одлична состојба без никаква замерка. CPU: Ryzen 7 5800X3D Гаранција 29...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  673
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Купен пред месец дена со преостаната гаранција од 29 месеци од Анхоч. ЦЕНА : 18.000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  443
  • Заклучена
  • Истечен
  • 26.500 ден.
  Се продава куќиште без графичка со следниве спецификации: Ryzen 5 5600x со AG400 Cooler Deepcool гаранција 30 месеци на cpu X570 Gigabyte Aorus...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  445
  • Заклучена
  • Истечен
  • 32.000 ден.
  Се продава Gigabyte 3080TI карта купена од Инсомниа многу малку користена кај мене за играње , во одлична состојба на кулери при гејминг...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  353
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Куќиштето е користено помалце од два месеци се продава поради надоградба купено е од Скопје. Доаѓа со 3 RGB fans ,чувам кутија од него . Oва е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  329
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Мониторчето е купено пред месец дена комплет со кутија со гаранција , се продава поради надградба. ЦЕНА: 8000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  200
  • Заклучена
  • Истечен
  • 80.000 ден.
  Купена е од анхоч користена е месец дена во куќиште , одлични температури гаранција 2 години ,со кутија ЦЕНА : 80.000 мкд
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  361
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Купена од наш член, Картата е извадена од конфигурација , ја сменив со друга одлични температури во гејминг 70 степена на gpu core , доколку...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  361
  • Заклучена
  • Истечен
  • 490 €
  Картите се во одлична состојба , со кулери и температури може да се пробаат на лице место ако сакате.Кутии имам за Ventusot и Gigabyte OC. RTX...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  371
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Дечки се продава мониторчево користено е точно година дена во канцеларија (кај што не се пушело цигари ако на некој му е битно) , купен од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  586
  • Заклучена
  • Истечен
  • 33.000 ден.
  Здраво дечки се продава мониторов што е употребуван многу малце помалце од месец дена , купен од анхоч со 3 години писмена гаранција мислев ке го...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  615
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Напојувањето заедно со кулерот се извадени од конфигурација , be quiet е скоро нов кулер користен месец дена , PSU e во одлична состојба сум немал...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  728
  • Заклучена
  • Истечен
  • 24.000 ден.
  Здраво дечки картицата е купена од кај Пане (наш член) мислев ќе ми врши работа за 4К гејминг ама ништо ја заменив со 3090ка.Немам кутија за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  716
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Купен од сетек пред година и пол користен е пола време како помошен монитор од време на време , без мртви или заглавени пиксели. IPS Panel 144hz...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.208
  • Заклучена
  • Истечен
  • 21.000 ден.
  Картицата е земена од наш член со гаранција до септември 2023, во одлична состојба , тивка со ниски температури.Доколку сакате може да ја...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  482
  • Заклучена
  • Истечен
  • 55.000 ден.
  Лаптопчето е купено од анхоч јануари 2022 користено е како статично PC најчесто со посебна тастатура речиси и не ја употребував таа од лаптопот...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  873
  • Заклучена
  • Истечен
  • 38.000 ден.
  Здраво дечки го продавам мојот steam deck купен од Англија преку ebay во октомври 2022 користен е 2-3 пати во неделата од прв ден е со заштитно...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  671
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Дечки една проценка ако може за следниов лаптоп кој што е упален 2 пати , излезе дека не ми треба па би сакал да се продаде, со гаранција од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  472
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Плочките се извадени од legion 5 pro користени се 5 месеци .
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  193
  На врв Дно