Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Bozoo

 • 68.000 ден.
Здраво дечки се продава следниот лаптоп , купен од телеком пред година дена, уште година дена гаранција, со него следува кутија и оргинален...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  291
  • 14.000 ден.
  Се продава следново PC со конфигурација Матична AsRock H310CM-DVS -CPU Intel i3-8100 CPU 3.6 Ghz -Ram 16g Kingston DDR4 - Kuler DeepCool - PSU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  160
  • Заклучена
  • Истечен
  • 23.000 ден.
  Конфигурацијата е малце користена (неколку месеци), земена е да се користи за дома ама слабо наоѓам време имам и гејминг лаптоп кој што повеќе го...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  591
  • Заклучена
  • Истечен
  • 51.000 ден.
  Лаптопот е во одлична состојба без ниту една гребнатинка , батерија 90% Specs: RYZEN 5900HS 40GB RAM RTX 3060 1 TB NVME 2K IPS 144HZ PANEL...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  369
  • Заклучена
  • Истечен
  • 26.000 ден.
  Графичката е купена од Сетек пред месец дена ,доаѓа со гаранција и кутија Цена 26.000мкд
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  431
  • Заклучена
  • Истечен
  • 32.000 ден.
  Дечки се продава следнава конфигурација, земена пред 6 месеци за кај нас во фирма,како back up machine но испадна да не ја користиме многу така да...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  325
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Продавам нова меморија само отворена за тест и вратена назад во кутивче. Гаранција 5 години. ЦЕНА : 4.000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  269
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Дечки една проценка ако може за хард дисков пред да оди на продажба, изваден е од конфигурација што се користеше , касно ми текна да проверам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  224
  • Заклучена
  • Истечен
  • 33.000 ден.
  Лаптопот е во одлична состојба , купен од Скопје батерија држи саат ипол, Доаѓа со оргиналната кутија и полнач. Се друго што ве интересира може во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  242
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Извадени од конфигурација , користени во домашна просторија , немаат гаранција Цена : 7000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  551
  • Заклучена
  • Истечен
  • 42.000 ден.
  Конзолата е successor на Steam Deckot така би рекол , купено пред 3 месеци со писмена гаранција од жирафа50, платив за флекс гаранција тоа значи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  588
  • Заклучена
  • Истечен
  • 35.000 ден.
  Продавам Гејминг PC составен од нови и малце користени делови CPU : Ryzen 5600 нов со 23 месеци гаранција Cooler: DeepCool AG300 RAM : 16GB RAM...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  204
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  Продавам многу малку користен скоро нов монитор , купен пред месец дена, со гаранција од 2 години и кутија со сите кабли внатре. 165hz IPS Panel...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  589
  • Заклучена
  • Истечен
  Дечки подарувам куќиште кое што не се користи ,му ставив еден кулер напред и еден позади, модел corsair af120, доколку некој познава некој што...
 • Истекува
  Тип
  Подарувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  364
  • Заклучена
  • Истечен
  • 85.000 ден.
  Лаптопот е купен од телеком пред месец и пол , користен по неколку саати на ден , одличен лаптоп со топ перформанси. Гаранција 2 години. Можна...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  414
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Одличен монитор купен од телеком има уште една година гаранција.Без мртви или заглавени пиксели, користен скоро 2 години. Цена : 13.000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  702
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25.000 ден.
  Конзолата е во одлична состојба не е многу користена околу 6-7 месеци не секој ден , купена е од Англија.Доаѓа со една рачка ЦЕНА: 25.000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  322
  • Заклучена
  • Истечен
  • 30.000 ден.
  Се продава горе наведенот лаптопче купено од кај дечките во Инсомниа , лаптопот е одличен материјал алуминиум, се продава поради надградба со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  629
  • Заклучена
  • Истечен
  • 60.000 ден.
  Се продава гејминг ПЦ користен за гејминг и работа (3D maya и сл.) ,Во одлична состојба без никаква замерка. CPU: Ryzen 7 5800X3D Гаранција 29...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  642
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Купен пред месец дена со преостаната гаранција од 29 месеци од Анхоч. ЦЕНА : 18.000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  432
  На врв Дно