Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од borcep

 • Заклучена
 • 20.000 ден.
Продавам десктоп конфигурација составена од нови и половни делови - CPU Ryzen 3 3100 4core/8 Threads (половен) со ладилник Deepcool AG200 (нов...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  104
  • Заклучена
  • 10.000 ден.
  Се продава нискобуџетна десктоп конфигурација составена од i3 7100 2/4 cores/Threads, 2*4 GB ram, h110 MSI pro плоча, Кингстон A400 250Gb SSD...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  202
  • Заклучена
  • 27.000 ден.
  Продавам десктоп пц составен од -Ryzen 5 3600(anhoch гаранција 29месеци) + 120mm fan on tower cooler -MB Asus A520M-K(Сетек гаранција 10.2026)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  153
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.500 ден.
  Продавам нискобуџетен гејминг компјутер, претежно ориентиран кон игри со помали побарувања. Составен е од нови и половни одлично сочувани делови...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  167
  • Заклучена
  • Истечен
  • 24.000 ден.
  Се продава десктоп конфигурација во одлична состојба составена од нови и половни делови CPU Ryzen 5 5500 и Deep cool mini tower ладилник MB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  234
  • Заклучена
  • Истечен
  • 24.000 ден.
  Продавам конфигурација составена од нови и половни одлично сочувани делови: -CPU Ryzen 3600 нов Анхоч гаранција -MB A320 Biostar нова Нексио...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  254
  • Заклучена
  • Истечен
  • 19.000 ден.
  Продавам графичка картичка ZOTAC RTX 3070ti во одлична состојба, многу малку користена, со фул пакување без гаранција, донесена од странство пред...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  383
  • Заклучена
  • Истечен
  • 38.000 ден.
  Продавам половен компјутер составен од АМД рајзен 3700Х(8 core 16threads) Spire mini Tower cooler, Gigabyte B450 Gaming X, 2*16GB DDR4 Adata RGB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  391
  • Заклучена
  • Истечен
  • 11.500 ден.
  Продавам лајт гејминг десктоп куќиште со рајзен 5 1400(4cores/4threads), 2*4 GB =8 GB ddr4 2667MhZ, biostar a320 плоча( нова, валидна гаранција...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  236
  • Заклучена
  • Истечен
  • 33.000 ден.
  Продавам десктоп куќиште составено од i5 10400f CPU со Cooler master Tower Cooler 120mm, MSI B560M( со WIFI), 2*8=16GB GSkill 3200MhZ Ram, Nvidia...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  358
  • Заклучена
  • Истечен
  • 23.000 ден.
  Продавам половно комплетно исправно куќиште составено од i5 8400 (6 јадрен цпу), h310 Gigabyte плоча, 2*8GB GSkill 3600MhZ(2666MhZ) Ram, ZOTAC...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  221
  • Заклучена
  • Истечен
  • 26.500 ден.
  Продавам половен исправен пц со нов процесор составен од Ryzen 5500 (6 cores 12 threads, гаранција Анхоч), B450 Steel legend плоча, 2*8GB Ram...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  350
  • Заклучена
  • Истечен
  • 28.500 ден.
  Продавам десктоп конфигурација составена од i5 10400f CPU, h410 плоча, 2*8GB DDR4 RGB Ram, Adata 500gb NVME, RX580 XFX 8GB, Riotoro 600w PSU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  467
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Продавам десктоп конфигурација составена од рајзен 1200(4 cores), 8gb(2*4dual channel) ram, b450 asrock pro4 mb, RX580 4GB Asus, 250gb nvme...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  193
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  Продавам неколку парчиња графички XFX RX580 со 8GB, купени се во 2021, користени за копање, одлична состојба на падови и вентилатори. Локација...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  428
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.300 ден.
  Продавам половен монитор во исправна состојба без забелешки BENQ GW2470 T, 24" 1920x1080 at 60Hz, VA, 2HDMI + VGA. Слики подоцна. Го поседувам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  292
  • Заклучена
  • Истечен
  • 27.500 ден.
  Продавам половно десктоп куќиште составено од Asus ROG G15 case со Rgb лента однапред и лента внатре, i5 8500 6 core cpu со Deepcool 92mm mini...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  327
  • Заклучена
  • Истечен
  • 300 €
  Продавам половна исправна графичка ASUS RTX3060ti Dual 8GB, во комплетно пакување со кутија. Гаранција нема на хартија, од Сетек е купена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  375
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  Продавам монитор HP OMEN 24.5" 144HZ, користен 2-3 години со истечена гаранција. Нема мртви пиксели, TN панел. HDMI, DP, USB. Се користи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  738
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Продавам половна графичка Asus 5600XT во исправна состојба. Користена е за мајнинг, сменета паста и вентилатори. Нема кутија, гаранција од мене...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  379
  На врв Дно