Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од bookoo

 • 4.500 ден.
Продавам максимално сочуван Redmi Note 9S 4/64 верзија. Користен е секогаш со маска и фолија. Батеријата се уште е во одлична состојба и може...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  84
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.300 ден.
  Продадено Lenovo Thinkplus GM2 Pro
  Продавам нови безжични слушалки Lenovo Thinkplus GM2 Pro. Bluetooth version: 5.3 Playing time: 5h Charging time: 1h Case battery capacity...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  191
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Продавам нови неотпакувани безжичните слушалки Lenovo ThinkPlus TH30 Боја: крем Капацитет на батерија: 250mAh (built-in) Траење: 7-9 часа Следат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  251
  На врв Дно