Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Boldozer

 • Заклучена
 • Истечен
 • Проценка
На проценка „Macbook Pro M1 16GB, 256GB, Late 2020". 8 core CPU / 8 core GPU, 88% battery health. Одлично сочуван, без гребаници доаѓа со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  223
  • Заклучена
  • Истечен
  Kupuvam Galaxy A52s / A53 ili ekvivalenten, odlicno socuvan po moznost so preostanata garancija.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  226
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам Bose Bluetooth speaker, bose soundlink flex или слично
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  118
  • Заклучена
  • Истечен
  • 50.000 ден.
  Продавам Legion 5 Pro-16ACH6 Laptop (Lenovo) - Type 82JS Спецификации: AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050TI 16.0" WQXGA IPS (2560 x 1600)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.353
  • Заклучена
  • Истечен
  • 150 €
  Продавам open back слушалки Sennheiser HD 598 SE. Слушалките имаат нормални траги на користење, со нив следува оригиналниот кабел и плус...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  304
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам Macbook air/pro M1 16gb ram, понуди пп
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  135
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам low end AM4 процесор, буџет 5000 ден. Понуди пп.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  124
  • Заклучена
  • Истечен
  Имам постар компјутер со GA-H81M-S плоча кој не се пушта веројатно од фалична плоча, за да го потврдам ова позајмувам или евентуално купувам H81...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  99
  • Заклучена
  • Истечен
  Kupuvam 1440p monitor, use case: multimedia/work Ponudi pp
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  121
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам iphone 13, 12 pro Понуди пп
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  110
  • Заклучена
  • Истечен
  • 500 €
  Здраво, продавам Galaxy S21 Ultra 256Gb- Phantom Black. Телефонот го купив од член на форумов пред 2 месеци, го продавам бидејќи ми е многу...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  288
  • Заклучена
  • Истечен
  • 500 €
  Здраво, продавам Galaxy S21 Ultra 256Gb- Phantom Black. Телефонот го купив од член на форумов пред 2 месеци, го продавам бидејќи ми е многу...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  360
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам целосен компјутер без графичка карта со поддоле означените делови или пак некоја комбинација од деловите: CPU - Ryzen 3900x/5800x/5900x...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  176
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам матична плоча со интел 1155 сокет, во целосно функционална состојба. Понуди може да ми пуштите во ПП или тука.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  141
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам iphone 11/12/13 вклучувајќи и 12/13 мини варијанта. Без про верзии, приоритет има цената.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  191
  На врв Дно