Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Blahah

 • Заклучена
 • Истечен
 • 22.500 ден.
Промени во конфигурација може по договор. Се продава само цел. Карго може на ваша одговорност. Матична: MSI A320M pro-vd/s Процесор: AMD Ryzen 5...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  193
  • Заклучена
  • Истечен
  -----KUPUVAM--- GPU: AMD Rx 580 (poželno 8gb) ili NVIDIA GTX 1060 6gb SSD: SATA ssd 256gb ili 500gb (samo sata bez m.2) PSU : 600 ili 650w 80+
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  283
  • Заклучена
  • Истечен
  Да не има некој Silent Hill 2 za PS2, ако е оригинал уште подобро :)
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  324
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  PRODAVAM: CPU: Intel i5-4570 3,2ghz 1500den CPU: Intel i3-7100 3,9 ghz 1100den
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  363
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Продавам: CPU: Intel i5-4570 3,2ghz 2000den CPU: Intel i3-7100 3,9 ghz 2500den GPU: ASUS R9 280X 3GB DDR5 2000den
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  781
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам Процесор Intel I7 6та или 7ма генерација
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  170
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.400 ден.
  Продавам : Cpu: Intel i5-4570 3,2ghz lga 1550 (2400den) RAM: HyperX Beast 8 GB (2 x 4 GB) DDR3 1600 MHz(1000den) Case: Cooler Master HAF...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  307
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво дечки дали може да ми помогнете со проценка за деловиве Матична: ASUS TUF GRYPHON Z87 LGA 1150 CPU: Intel i5-4570 3,2ghz GPU: ASUS R9 280X...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  440
  • Заклучена
  • Истечен
  Скаран сум со продавнициве па нека понуди некој тука од Скопје некое WiFi адаптерче небитни ми се спецификации само да е од оние ситните без...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  151
  На врв Дно