Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од baz

 • Заклучена
 • Истечен
 • 3.000 ден.
Продадено Xiaomi Android TV Stick 4K
Неотворен, нема гаранција ( од мене 3 месеци ), купен за моите али во меѓувреме си купија андроид тв па не им треба.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  329
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам 480-512GB SATA SSD
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  184
  • Заклучена
  • Истечен
  Модел: KVR21N15S8/8
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  262
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Нов неотпакуван, го продавам дека веќе нарачав G502, нема гаранција дека е добиен од анхоч како замена. Праќам по карго на ваш трошок. Може замена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  366
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Проценка на лаптоп купен 14.06.21 од Телеком, со кутија и сите аксесоари, гаранција има до 14.06.24 од телеком а од HP уште една година (може да...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.045
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Купен на 15-02-2022 од Телеком, користен редовно за игрици, преостаната гаранција 2 години, доаѓа во кутија со сите аксесоари Се продава поради...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  538
  • Заклучена
  • Истечен
  • 70 €
  Купен на 17-02-2021 од Телеком, користен месец дена како втор монитор, преостаната гаранција 1 година, доаѓа со сите кабли/аксесоари а кутијата ја...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  649
  На врв Дно