Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од batka23

 • Заклучена
 • Истечен
 • 14.000 ден.
Продадено xbox series s
Се продава xbox series s купен е од анхоч пред година ипол со него доаѓа уште еден џоистик. До сега не е сервисиран.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  599
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  Се продава саат релативно малку користен. Купен е скоро пред 2 години. Со него доагаат 2 ремчиња и оригинал полнач.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  517
  На врв Дно