Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Bate Sase

 • Заклучена
 • Истечен
 • 450 €
Се бара замена за 3060Ti, или 3070 со моја доплата. Картата има локална гаранција од скопска фирма уште 12 месеци. Понуди и прашања исклучиво во...
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  366
  • Заклучена
  • Истечен
  • 27.000 ден.
  Се продава картата. Користена т.е. некористена месец дена, само на идл си стое. Со локална писмена гаранција од Скопје, уште 11 месеци. Сеуште е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  288
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Се продава графичка карта MSI GTX 1060 OC 3GB Половна, многу добро зачувана, користена ретко за лајт гејминг. Следува спакувана во кутијата...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  188
  • Заклучена
  • Истечен
  • 18.000 ден.
  Земена пред месец и пол дена од Gjirafa. Гаранцијата од нив не е писмена, туку на е-маил една година минус овие месец и пол, т.е. некаде до...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  435
  На врв Дно