Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од BaDMaN

 • 1.800 ден.
Се продаваат картички USB Type-C на PCIe слот со 2 порти и додатен low-bracket. Нови воопшто неупотребени, 4 парчиња. Цена: 1,800 денари/парче.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  112
  Како што пишав во насловот, барам оригинален нов HP 45W адаптер со димензии на конектор 4.5 x 3.0 (конектор како на сликата).
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  70
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.500 ден.
  Се продава нов неупотребуван преносен монитор Verbatim Touchscreen 15.6" комплетно пакување Повеќе инфо...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  146
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25.000 ден.
  Се продава Redmi Note 13 Pro+ Модел со 12GB RAM / 512GB ROM Нов неотпакуван, без писмена гаранција Цена: 25,000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  342
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам процесор i5-8400 8500 може и T процесор Или I7-8700 ( може и i7-8700T)
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  120
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Продадено Patch cord CAT6A S/FTP
  Продавам печ корди CAT.6A S/FTP Количина: 0.25m x10 0.5m x2 1m x20 Поединечно не се продаваат Цена за комплет: 2,500 денари...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  206
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Се продава принтер Tysso PRP-300 нов неупотребуван комплетно пакување ЦЕНА: 6,000 денари фиксно Повеќе инфо: High-Speed Thermal Receipt...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  136
  • Заклучена
  • Истечен
  Имам потреба од 4 лаптопи независно од конфигурација Lenovo T430, Lenovo L440 или Dell Latitude 5440 Да биде од тие 3 модели, исправни без...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  173
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Се продаваат 2 футроли за Samsung S22 купени од Amazon по грешка , по цена од 23 евра парче. Двете футроли се во кутија, неупотребувани - цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  204
  • Заклучена
  • Истечен
  Ми требаат по 1 процесор од 2ра и 3та генерација i7, може и комбо понуда со матична и посебно.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  412
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам 2 процесори i3 или i5 од 6 или 7ма генерација, ако има некој да понуди
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  561
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.500 ден.
  Се продава NAS Storage Qnap TS-230 нов, само тестиран со комплетно пакување. Купен од Паком 27.10.2021, со гаранција. Подетални спецификации...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  346
  На врв Дно