Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Astro

 • 9.500 ден.
Се продава комбото од описот погоре. Доаѓа со Wraith Prysm cooler. Може и некое основно половно куќиште гратис, бидејќи плочата е без кутија Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  96
  • 4.500 ден.
  Се продава Ryzen 5 3400G со некористен Box cooler 4500 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  67
  Понудете ако ви е време за апгрејд. Може да е и ATX и mATX.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  73
  Ако некој има нека понуди. Пожелно е да е IPS ама може и поквалитетен VA.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  96
  • Заклучена
  • Истечен
  Здраво дечки, Ми треба половна плоча LGA1200, H410M / H470M / H510M, по можност m-ATX, не мора да е гејмерска, може од основните. Благодарам
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  119
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  616
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам една картичка, само од проверени огласувачи, у стилу Пане, Гоејдо и останати. Плус, купувам основна A320 матична плоча за Ryzen 3100
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  172
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Се продава мониторот: https://www.anhoch.com/product/599876864/monitor-27-msi-g272-led-esports-gaming-ips-1ms-144hz-fhd-hdmix2-dp-adaptive-sync...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  536
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам: 3 х PSU - 400-600w 1 x SO-DIMM DDR3L 4 или 8Gb 1 х DDR3 1333/1600 4Gb 2 x Монитор 19 - 24 инчи 2 х SATA SSD 120Gb 2 x Power кабли 2 x...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  231
  • Заклучена
  • Истечен
  Понудете ако имате.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  124
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам еден монитор од 22 или 24 инчи, небитно каков само да е исправен. Бидејќи ќе се донира на студент предност има пониска цена. Фала
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  193
  На врв Дно