Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од ARMac

 • Заклучена
 • Истечен
 • 3.000 ден.
Garancija do Sep. komplet pakuvanje (bez baterii) Kontakt 071 358 065 Dejan 3000 den.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  148
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.500 ден.
  Продадено Dell SE2722H Нов
  Dell SE2722H 27" стигна во саботата од жирафа, отпакуван и толку. Ќе зимам појак 32ка. Нема замени, има гаранција 1 год. Мониторот е во Скопје во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  319
  • Заклучена
  • Истечен
  1. Плочата мора да има IO shield, DDR 4 платформа 2. CPU QUAD, i5/7 6ta 7ma ili i3 8+ gen ili amd Без меморија. буџет 4500 ден контакт
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  278
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Продавам нов I5-13400F 10 core / 16 thread процесор користен 1 месец под гаранција од Анхоч. ПМ
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  794
  • Заклучена
  • Истечен
  Ако некој продолжува договор и сака ќеш за мобилниот. X3 Pro со SD 860. Преферирам 8/256 ама може и 6/128. Може и да е малце (ама стварно малце)...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  302
  • Заклучена
  • Истечен
  Нешто од 8th gen па нагоре, мал буџет така да може и i3, i5 или слично. AMD/Intel
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  172
  На врв Дно