Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Anungunrama

 • Заклучена
 • Истечен
 • 1.500 ден.
Ги продавам вентилаторите од насловот извадени од Masterbox MB500 поради апгрејд. Користени се вкупно околу 3 месеци. Цена 1,500 комплет.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  183
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ве молам проценка за телефонов - iPhone 11 64 GB Black, земен од Телеком негде Септември/Октомври 2021, користен до сега со заштитно стакло и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  283
  • Заклучена
  • Истечен
  • 17.000 ден.
  Го продавам телевизорот од насловот, 4К 50 инчи, купен од Нептун пред отприлика 2 години. Закачен на ѕид од тогаш и негибнат, во одлична состојба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  165
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ја менувам горенаведената игра за новата SW, еднаш изиграна :)
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  101
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ги продавам следниве делови: 1. Asus Turbo 3070 - земена од Пане, работи перфектно, нема проблем со температури - 18,000 ден. 2. PSU Gigabyte...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  439
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.500 ден.
  Продавам Amazfit GTR 2E, купен од Анхоч во одлична состојба со минимални траги на користење.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  437
  • Заклучена
  • Истечен
  • 250 €
  Ја продавам графичката од насловот, користена 2 години за лајт гејминг, да бидам искрен и многу ретко. Иде со се кутија. Спецификации на линкот.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  796
  На врв Дно