Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од Антониј.К

 • 2.000 ден.
Продавам Android Box T95, нов, без гаранција. 4/32гб меморија Имам повеќе парчиња на лагер. Цена: 2.000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  65
  • Заклучена
  • Истечен
  • 11.000 ден.
  На продажба Galaxy S10. Купен од Телеком, користен ама во супер состојба. Доаѓа со кутија и полнач. Цена 11.000 денари Без замени.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  155
  • Заклучена
  • Истечен
  • 16.000 ден.
  Продадено Ipad 9th Gen (64gb, space gray)
  На продажба Ipad 9th gen - 64gb, space gray. Купен од Анхоч, 01.02.2023 и преостана гаранција уште еден месец. Замислата со овој ipad беше да го...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  323
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.000 ден.
  Продавам Hercules DJControl Starlight контролер, користен во домашни услови. Се продава поради купување нова опрема. Функционален и исправен 10/10.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  258
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  После долго време, решив да направам апгрејд на моменталната конфигурација која се користи за работење, понекогаш играње и слично... Ме служи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  343
  • Заклучена
  • Истечен
  • 750 €
  Продавам Iphone 13 Pro, под гаранција до 13.08.2023. Купен од Америка. Battery health 95% Телефонот доаѓа без кутија. Состојба 10/10.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  303
  • Заклучена
  • Истечен
  • 330 €
  Продавам Galaxy S20 Ultra, купен од Телеком. Телефонот доаѓа со сите додатоци. Во беспрекорна состојба, не е отваран, не е сервисиран. Цена: 330...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  431
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво на сите, Го продавам мојот лаптоп Macbook Air - модел A2179 Лаптопот е купен од Германија и е со германска тастатура. Супер функционален...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  412
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Продадено Iphone X (No face ID) 64gb
  Продавам Iphone X 64gb Во супер состојба, се работи на него. Променета батерија и екран. Не работи face id заради промена на екран. Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  350
  • Заклучена
  • Истечен
  • 17.000 ден.
  Продавам Macbook Air 13-inch Early 2015. Спецификации: 1,6Ghz Dual-Core Intel I5 8GB 1600 MHz DDR3 Intel HD Graphics 6000 1536MB Лаптопот е купен...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  1.739
  • Заклучена
  • Истечен
  • 170 €
  Продадено Продавам Go Pro 6 Black
  Продавам Go Pro 6 Black, во добра состојба. Функционира без никаков проблем, само капачето од страна фали. Цена: 200€
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  387
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продадено Amazfit GTR 48mm
  Го продавам горе наведениот смарт часовник, во супер зачувана состојба без знаци на користење. Гаранцијата му е истечена во Мај отприлика. Не е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  315
  На врв Дно