Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласи од AfterMaxify

 • Заклучена
 • Истечен
 • 2.000 ден.
Достапни на лагер околу 10 парчиња RSIM, поддржани се сите верзии на iPhone од 5S до 14ка Pro Max, до последниот iOS 16.6. ЦЕНА: 2000 ДЕНАРИ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  122
  • Заклучена
  • Истечен
  • 27.000 ден.
  Нема гребнатини/оштетувања и никогаш не е отваран/сервисиран. Battery Health 90%, со него добивате заштитна маска, неколку заштитни стакла и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  601
  • Заклучена
  • Истечен
  Купувам Apple тастатура, барам да е безжична. Предност тастатура со numpad.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  125
  • Заклучена
  • Истечен
  • 9.000 ден.
  Продавам Samsung 27" Монитор за гејминг 144hz 2560x1440 резолуција. ЦЕНА: 10,000 денари Мониторот е како нов користен помалку од година дена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  448
  • Заклучена
  • Истечен
  • 500 €
  Продадено Macbook Air Retina 2018 13”
  Се продава Macbook Air Retina 2018 - 13” Конфигурација Intel i5 - 8гб РАМ - UHD 617 графика. 128GB SSD Лаптопот е супер сочуван, користен само...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  350
  На врв Дно