Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
blackfen1

AULA Hyperion RGB - Blue Switches

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
900 ден.
Истекува

Опис

Продавам практично некористена механичка тастатура.
Купена како прва механичка тастатура, се враќам на мембранска.
Not my cup of tea.
Ни цел месец користена.

Цена:900 денари

Информации

Автор
blackfen1
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
252

Повеќе огласи од blackfen1

На врв Дно