Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Аудио звучници

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Дечки барам да купам, или предлог за предни звучници за сараунд 5.1 докај 300е.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
324

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно