Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mao

Аудио Видео Ресивер Denon AVRX1600H

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
200 ден.
Истекува

Опис

Здраво, продавам половен ресивер Denon AVRX1600H со расипан HDMI OUT. Се друго на него работи. Користен е во кино со 5.1.2 Dolby Atmos конфигурација. Купен е пред околу 18 месеци на ново од аудио центар. Гаранција нема.

Доколку на некој му брка работа за аудио сетап, може без проблем да се користи.

Цена: 200e.
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
Mao
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
472

Повеќе огласи од Mao

На врв Дно