Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Продадено Audio-Technica ATH-AVC200

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.200 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.audio-technica.com/en-eu/ath-avc200
Се продаваат over ear слушалки Audio-Technica ATH-AVC200.
Одлична состојба, перничињата заменети со нови.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
637

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно