Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Audio-Technica AT2035 Microphone

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава микрофон од насловот - воопшто некористен, може да се користи како студиски или за подкастинг.
Цена 10500 мкд
Контакт по ПП

Информации

Автор
AleksandarT
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
612

Повеќе огласи од AleksandarT

На врв Дно