Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Maxtor

Продадено ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Куќиште Deepcool Matrexx 55 купено во 2020 од Анхоч, како ново без никакви траги од користење.

Доаѓа заедно со сите кабли за вградениот RGB контролер, штрафови и standoffs.

Со куќиштето следуваат и два Deepcool GS 120mm вентилатори купени исто од Анхоч.

Информации

Автор
Maxtor
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
341

Повеќе огласи од Maxtor

На врв Дно