Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Asus Zenbook Pro UX580GE

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
38.000 ден.
Истекува

Опис

Intel i7 8750H 6C/12T
16GB RAM
nVidia GTX 1050Ti
512 GB nVME SSD
15.6" IPS Full HD Pantone Validated panel 100% sRGB
71 Wh battery
ScreenPad 2.0 TouchPad
Windows 10 Home

www.asus.com

Zenbook Pro 15 UX580|Laptops For Home|ASUS Global

Zenbook is compact, thin and light, with the best innovative laptop technology, NanoEdge displays, precision craftsmanship, and uncompromising performance.

https://www.amazon.de/ZenBook-UX580GE-90NB0I83-M01600-Notebook-i7-8750H/dp/B07JMSW4JG/ref=sr_1_9?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&keywords=ux580ge&qid=1641900372&refresh=1&sr=8-9

Како нов, практично без траги од користење. Battery wear level 15%, батерија држи 3-6 часа, зависно од употребата. Секако доаѓа со оригиналниот полнач.

e2c66efe19356768d475e2598cd7167e.jpg


add61bc9c3b73c9bdea2489712622d36.jpg


ab383a1b239f50cd150b14d9a42437d5.jpg


158d857343b19b65b35bcab734622a26.jpg

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1102

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно