Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
H

ASUS ZenBook 14

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
30.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.asus.com/my/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-14-ux425ja/techspec/
Се прoдава ASUS лаптоп, користен за лични потреби, следи заедно со полнач, кутија и е потполно исправен. Спецификациите на лаптопот се следниве:
-Intel core i5 10th Gen
-8GB RAM
-512 SSD
-Интегрирана графичка

Ако може проценка. Благодарам.

Информации

Автор
hawk
Поднесена
Последна промена
Прегледи
647

Повеќе огласи од hawk

На врв Дно