Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Asus z490, Gigabyte Z390, i5 9600k и RAM 2x8 3200mhz RGB 16cl

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.200 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Asus Prime z490-P цена 6500ден Гаранција Нексио до 10.2024
Gigabyte Gaming X z390 цена 5500ден без гаранција
Процесор i5 9600k цена 7000ден без гаранција
РАМ HyperX Fury RGB 2x8gb 3200mhz 16cl цена 3500ден
Процесор intel G5905 + stock cooler цена 1200ден гаранција од Нексио до 10.2024

Асус плочата и целерон процесорот се користени за мајнинг, комбото z390 + i5 9600k + рамот се коритени во гејминг конфигурација
Сите производи ги добивате со оригинална кутија освен процесорот и рамот за кој што ги добивате во соодветен plastic protective case.

Цените се фиксни.
Можност за испорака по карго на ваш трошок.
Контакт телефон/viber 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
249

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно