Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

ASUS Vivobook Pro 14 OLED

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
37.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам

ASUS Vivobook Pro 14 OLED

Модел: M3401Q

asus-latest.jpg


Спецификации
AMD Ryzen™ 5 5600H Mobile Processor (6-core/12-thread, 19MB cache, up to 4.2 GHz max boost)

AMD Radeon™ Graphics

14.0-inch, 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 90Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, 1.07 billion colors, PANTONE Validated, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care Display, Non-touch screen, (Screen-to-body ratio)84%

8GB DDR4 on board
Max Total system memory up to:8GB

512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD Intel

1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
2x USB 2.0 Type-A
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Micro SD card reader

Backlit Chiclet Keyboard, 1.35mm Key-travel, Touchpad

720p HD camera
With privacy shutter

63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion

1.45 kg (3.20 lbs)

Сочуван како нов, купен локално (Нептун), 1 сопственик.
Цена: 600Е фиксна
тел. 070-673-024
  • Ми се допаѓа
Реакции: nikigo и Oktar

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
130

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно