Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Asus Tuff Gaming X570 - plus

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво ако може проценка за плочава Asus Tuff Gaming X570 - plus

Купена е пред многу месеци со цел да склапам конфигурација, меѓутоа плановите се сменија едно 35 пати од тогаш навака и се га користам лаптоп за сите потреби.

Плочата е нова, не е воопшто користена, купена е од Swiss, гаранција нема, доаѓа со кутија и сите тракатанцишто одат со кутијата.

- TUF GAMING X570-PLUS|Motherboards|ASUS Global


После проценка ќе оди и на продажба, ако има заинтересираност слободно пратете понуда во ПП

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
360

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно