Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купено Asus TUF/Strix B660/760 D5 и/или 13600K

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Понедете во ПП плоча и/или цпу.

Мора да е TUF/Strix серија LGA1700 и да е до DDR5 меморија.
Исто така и 13600K.

Да имаат кутии и гаранција.

Да не има забуни, не ги барам во комбо туку засебно.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
279

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно