Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Asus TUF RX 5700XT OC 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
7.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Две графички на продажба.
Копани, променета паста, падови и кулери во солидна состојба.

Цена, фиксна: 7,200 денари карта.
  • Ми се допаѓа
Реакции: dzunko

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
278

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно