Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

ASUS TUF RTX 3070 Ti 8GB OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам графичка RTX 3070Ti 8GB OC
користена за игри BF 1/3/4/5/2042
фул пакување со преостаната гаранција до март 2025 од Сетек.

Цена: 23 500

ДОСТАПНА ЌЕ БИДИ ЗА ПРОДАЖБА ОД 24.4 2024

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
269

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно