Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Asus TUF GTX 1660S 6GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Imam nekolku, kopani se 2-3 meseci nisto poveke od toa... imaat garancija vo set no listot go nemam, ako imate vrski moze da gi najdete po seriski posekako... vo slucaj da go najdam listot sekako ke vi go dadam.... cena 9000 denari od karticka... bez cenkanje ve molam i zameni ne prifakam

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
816

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно