Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам ASUS TUF GTX 1650 4 GB користена за видео едитинг во одлична состојба, сменета паста на време и добри кулери.
Кутија немам бидејќи "мајка ми ја искористила за новогодишен поклон мотајќи ја со целофан"
Се продава поради апгрејд на RTX 3070.

Информации

Автор
Serko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
481

Повеќе огласи од Serko

На врв Дно