Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spiritBreaker

Asus TUF GT 501 case

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.asus.com/motherboards-components/cases/tuf-gaming/tuf-gaming-gt501/
Се продава куќиште Asus GT501, стаклото без гребаници, трите ARGB вентилатори се расипаа, останат само 1х140mm вентилатор, конекторот за USB е скршен (крут кабел и лоши отвори за front io придонесоа за кршење), нема гаранција. Доаѓа со оригинална кутија.

Цена 3000 ден, БЕЗ ЗАМЕНИ, карго на ваш трошок.

Локација: центар Охрид

контакт дм или 077/556-271

Информации

Автор
spiritBreaker
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
249

Повеќе огласи од spiritBreaker

На врв Дно