Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Asus TUF Gaming PC: Ryzen 5 5600, 32GB DDR4-3200, RTX3060Ti, 1TB NVMe, 750W

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
54.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови гејминг компјутери со следниве спецификации:

MB: Asus A520M-K
CPU: AMD Ryzen 5 5600
RAM: Kingston HyperX Fury Beast 32GB (2x16GB) DDR4-3200 CL16 RGB
VGA: Asus TUF Gaming RTX3060Ti 8GB OC
SSD: Kingston NV2 1TB
Case: Asus TUF Gaming GT301
PSU: DeepCool PF750 750W 80+

Цена, фиксна: 54000 денари
Гаранција: 2 години на цела конфигурација

075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
152

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно