Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 3070 Ti 8GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Одлично зачувана графичка, ја користев за дота 2, стои во кутија веќе пола година. Може да се види и тестира во секое време.
070 821 333

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
298

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно