Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SapunK

ASUS TUF Gaming FX506L

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
GTX 1650
i5 10300H
512GB SSD
16 GB RAM

Под гаранција, купен од нептун. Компјутерот е користен се на се не повеќе од 30 саати.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
SapunK
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
189

Повеќе огласи од SapunK

На врв Дно