Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Frozen.

Asus TUF Gaming 17 FA706QM-HX008W

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Дечки, ај ако можи една проценка на горенаведениот модел на лаптоп. Купен е од Германија, проценката да биде заедно со маусот, но битно е да се напомене дека е без кутија.

Лаптопот е купен во летото и е користен скоро па ич.

Гаранција на ASUS страната има до 2025 година, но не знам дали тука би била валидна истата.

Информации

Автор
Frozen.
Поднесена
Последна промена
Прегледи
200

Повеќе огласи од Frozen.

На врв Дно